TAFE Türkiye ATY Akademisi

tafetr-aty-etkinlik-yonetimi

TAFE Türkiye ATY Akademisi

TAFE Türkiye ATY Akademisinde Etkinlik Yönetimi Diploma programına Avrupa’nın eğlence, kültür ve spor merkezi İstanbul’ da baslayıp, 24 ayda uluslararasında tanınan diplomanın sahibi olun veya eğitiminize İstanbul’da baslayıp Asya Pasifik’in eğlence, kültür ve spor merkezi Sydney’de, üstelik dünyaca tanınan bir üniversitede tamamlayın.

Kariyeriniz açısından inanılmaz olanaklar sunan Etkinlik Yönetimi öğrencilerimiz için dünyaya açılan bir pencere olacak, küresel çapta çok çeşitli alanlarda binlerce iç olanağına ulaşmanızı sağlayacaktır

Bunun için yapmanız gereken tek şey, dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından biri olan, diplomaları uluslararasında tanınan TAFE NSW in Etkinlik Yonetimi Diploma programını TAFETR ATY Akademisinde tamamlamaktır.

Optimized-ATYEtkinlik Yonetimi Diploma eğitimini, Türkiye’nin önde gelen etkinlik yönetimi kurumlarından biri olan, kısa bir süre önce Istanbul da yapılan, etkinlik sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği törende, 2016 ACE and M.I.C. da En İyi Sahne Tasarımı ödülünü kazanmış bir kurumda yapma olanağı elde edeceksiniz. Böylece, etkinlik yönetimi alanında yetkin ve donanımli bir profosyonel olarak, uluslararası şirketlerce tercih edilen eleman olabileceksiniz.

TAFE TR ATY Akademisi’nde verilen eğitimin, sektörlerdeki ve teknolojideki gelişmeleri çok yakından takip eden ve müfredata yansıtan dahası kuramsal prensiplerinin uygulamalı eğitimle son derece iyi harmanlanmış bir eğitim sistemi olmasi dolayısıyla, iş arayan değil aranan profesyonel eleman olacak, kariyer basamaklarında hızla tırmanacaksınız.

Optimized-atywarehouseŞimdiye kadar tanık olduğunuz eğitimlerden farklı olarak, bünyesinde ses ve ışık düzenekleri ile, grafik, dekarasyon, pazarlama ve satış bölümlerinin yanısıra, içinde yüzlerce halıdan mobilyaya ve binlerce dekarosyan malzemesine kadar her türlü etkinlik yönetimi için gereken tüm malzemeleri barındıran, 12 bin metrekarelik bir yerleşkesi olan başarılı bir etkinlik yönetimi şirketinde uygulamalı eğitim görerek, eğitiminiz sırasında gerçek anlamda etkinlik yönetip, gerçek müşterilerle görüşeceksiniz.

İstanbul’dan Sydney’e

Tüm bu saydığımız avantajlara ek olarak, dünya çapında üniversitelere dikey geçiş olanakları elde edeceğiniz gibi yurtiçi ve yurtdışında etkinlik sektörünün önde gelen kurumlarında hem maaş alıp hem staj yapma olanakları elde edeceksiniz. Kısaca,  TAFE TR ATY Akademisi sizlere saglam ve güvenilir bir geleceğin anahtarını sunmakta, gercek anlamda uluslararası bir avantaj sağlamaktadır.

events

TAFE Türkiye ATY Akademisinde sunulan programlar

Daha fazla bilgi için lütfen TAFE Türkiye ATY Akademisiyle ilişkiye geçiniz

email: info-aty@tafetr.com

Telefon : + 90 444 9 289  +90 212 246 33 00

Adres: Ayazaga Mahallesi Kemerburgaz Caddesi 10/2 34396 Sariyer / Istanbul / Turkey

Optimized-Opt-atyevent1