IEAA

IEAA – AVUSTRALYA ULUSLARARASI EĞİTİM AJANSI (International Education Agency – Australia)

Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı (IEA-A) Yaşamınızı değiştirebilecek eğitim yolunuzda ilk adım olabilir.

Uluslararası Eğitim Ajansı (IEA-A) uluslarası öğrencilerin yurtdışında eğitim ve göçmenlik amaçlarına ulaşmalarında yardımcı olmak için yirminin üzerinde ülkede bilgilendirici ve özenli bir eğitim ve göçmenlik danışmanlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

ieaa 00Türkiye’de de bulunan ofislerimizle öğrencilere eğitim hizmeti verilmektedit. Eğitim hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olup (kayıt yapıldıktan sonra geri ödenmek üzere deposit alınmaktadır).

Göçmenlik hizmetlerimiz ücretlidir.

Uluslararası Eğitim Ajansı, bir dizi profesyonel ve bilgilendirici web sitesiyle yurtdışında eğitim gören ve görecek öğrencilere en iyi destek ve servis veren eğitim ajansıdır.

Dünyanın dört bir yanından uluslararası öğrenciler niçin bizi tercih ediyorlar?

IEA-A  Avustralya’da verilen kurslar ve eğitim kurumları hakkında en kapsamlı, doyurucu ve güncel bilgileri sağlamaktadır.Avustralya’da okumak isteyen öğrencilere doğru seçim yapabilmeleri için profesyonel, dengeli ve tarafsız bilgiler sunmaktadır.

Avustralyada okumak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi, diğer yabancı dil eğitimi, Üniversite de lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi, TAFE kolejlerinde Meslek eğitimi, Devlet ve Üzel liselerinde eğitim, Study abroad, Demi-Pair, Paralı Staj ve Parasız Staj programlarına kayıt işlemlerini ücretsiz sağlamaktadır.

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin sadece ilk kayıtları oldukları zaman değil tüm eğitimleri boyunca yanlarında danışabilecekleri bir kurum olduğu gibi eğitimleri sonunda Avustralya’da sürekli kalmak konusunda da yasal olarak yetkili Avustralyalı bir kurum olarak göçmenlik konusunda da danışabilecekleri bir kurumdur.

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin İngilizce eğitiminden tutun, Meslek Eğitimine, MBA eğitiminden tutun Doktora eğitimine kadar birçok alanda değişik eğitim kurumlarıyla en kapsamlı eğitim programları sunan en önde gelen kurumlardan biridir.Yurtdışında okumak isteyen öğrencilere kalacak yer ayarlanması, öğrenci vizesi alınması ve Avustralya’dayken uzatılması, gibi Avustralya’dayken yardıma ihtiyacınız oalcak birçok alanda yardımcı olmaktadır.

Yurtdışında Eğitim konusunda uzmanlaşan Uluslararası Eğitim Ajansı’nın merkez ofisi Sydney’dedir. Ayrıca Türkiye’de İstanbul, Ankara’da ofislerimiz yanında yirminin üzerinde ülkede ofislerimiz bulunmaktadır.Hedeflerimiz daha çok Türk üğrencinin çok kültürlü toplumu içinde eğitimlerini yapabilmeleri için Yurtdışında eğitim kurumlarının Türkiye’de tanıtımlarına yardımcı olmak ve Yurtdışında eğitim ve çalışma olanaklarından daha çok Türk öğrencinin yararlanmasını sağlamaktır.

Böylece hem Yurtdışında da yaşayan Türkiyeli toplumun gelen öğrencilerin etkileriyle değişimine katkıda bulunmayı, hem de çok kültürlü bir ortamda verilen eğitim ile akademik eğitimin yanında kişisel olarakta daha esnek, hoşgörülü, değişime ve dünyaya daha açık bireyleri yetişmesine katkıda bulunmayı düşünmektedir.

Hedefimiz hem yurtdışında, hem de Türkiye’de gerekli ilişkilerin ve eğitim kurumlarının oluşturulmasına sağlayıp, eğitim kalitesi iyi ama aynı zamanda ekonomik olarak uygun eğitim-öğrenim olanaklarının yaratılması ve bu olanakların daha çok hem Türkiye’deki hem de Avustralya’daki Türk öğrenciler tarafından yaygın olarak kullanılmasını sağlayarak gençlerimizi eğitimini destek sağlayan uluslararası