IEAA – International Education Agency – Australia

ieaa -  İnternational Education Agency - Australia ile yurtdışında eğitimYaşamınızı değiştirebilecek eğitim yolunuzda ilk adım olabilir.

Uluslararası Eğitim Ajansı (IEA-A) Uluslarası öğrencilerin Yurtdışında eğitim ve göçmenlik amaçlarına ulaşmalarında yardımcı olmak için yirminin üzerinde ülkede bilgilendirici ve özenli bir eğitim ve göçmenlik danışmanlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Türkiye’de de bulunan ofislerimizle öğrencilere servislerimiz sunulmaktadır.

Eğitim servislerimiz tamamen ücretsiz olup (kayıt yapıldıktan sonra geri ödenmek üzere deposit alınmaktadır). Göçmenlik servislerimiz ücretlidir.Uluslararası Eğitim Ajansı, bir dizi profesyonel ve bilgilendiriz web sitesiyle Yurtdışında eğitim gören ve görecek öğrencilere en iyi destek ve servis veren eğitim ajansıdır.

 

Dünyanın dört bir yanından Uluslararası öğrencilerin niçin bizi tercih ediyorlar?
Avustralya da verilen kurslar ve eğitim kurumları hakkında en kapsamlı, doyurucu ve güncel bilgileri sağlamaktadır.
Avustralyada okumak isteyen öğrencilere doğru seçim yapabilmeleri için profosyönel dengeli ve tarafsız bilgiler sunmaktadır.
Avustralyada okumak isteyen öğrencilere İngilizce dil eğitimi, diğer yabancı dil eğitimi, Üniversite de lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi, TAFE kolejlerinde Meslek eğitimi, Devlet ve Üzel liselerinde eğitim, Study abroad, Demi-Pair, Paralı Staj ve Parasız Staj programlarına kayıt işlemlerini icretsiz sağlamaktadır.
Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin sadece ilk kayıtları olduğu zaman değil tüm eğitimleri boyunca yanlarında danışabilecekleri bir kurum olduğu gibi eğitimleri sonunda Avustralya’da Sürekli kalmak konusunda da yasal olarak yetkili Avustralyalı bir kurum olarak göçmenlik konusunda da danışabilecekleri bir kurumdur.
Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin İngilizce eğitiminden tutun, Meslek Eğitimine, MBA eğitiminden tutun Doktora eğitimine kadar birçok alanda değişik eğitim kurumlarıyla en kapsamlı eğitim programları sunan en inde gelen kurumlardan biridir.
Yurtdışında okumak isteyen öğrencilere kalacak yer ayarlanması, öğrenci vizesi alınması ve avustralyadayken uzatılması, gibi Avustralya’da iken yardıma ihtiyacınız olacak birçok alanda yardımcı olmaktadır.
avustrualyada eğitimYurtdışında Eğitim konusunda uzmanlaşan Uluslararası Eğitim Ajansı’nın merkez ofisi Sydney’dedir. Ayrıca Türkiye’de İstanbul, Ankara’da ofislerimiz yanında yirminin üzerinde ülkede ofislerimiz bulunmaktadır.
Hedeflerimiz daha çok Türk öğrencinin çok kültürlü toplumu içinde eğitimlerini yapabilmeleri için Yurtdışında eğitim kurumlarının Türkiye’de tanıtımlarına yardımcı olmak ve Yurtdışında eğitim ve çalışma olanaklarından daha çok Türk öğrencinin yararlanmasını sağlamaktır.
Böylece hem Yurtdışında da yaşayan Türkiyeli toplumun gelen öğrencilerin etkileriyle değişimine katkıda bulunmayı, hem de çok kültürlü bir ortamda verilen eğitim ile akademik eğitimin yanında kişisel olarakta daha esnek, hoşgörülü, değişime ve dünyaya daha açık bireyleri yetişmesine katkıda bulunmayı düşünmektedir.
Hem Yurtdışında, hem de Türkiye’de gerekli ilişkilerin ve eğitim kurumlarının oluşturulmasına sağlayıp, eğitim kalitesi iyi ama aynı zamanda ekonomik olarak uygun eğitim-öğrenim olanaklarının yaratılması ve bu olanakların daha çok hem Türkiye deki hem de Avustralya daki Türk öğrenciler tarafından yaygın olarak kullanılmasını sağlayarak gençlerimizi eğitimini destek sağlayan uluslararası düzeyde bir eğitim ajansı olmak.