Hakkımızda

Higher Ed (2)TAFENSW (Australia), Güney Yarım Küre’nin En Büyük Mesleki Eğitim ve Öğretim Veren Kurumu Artık Türkiye’ de. TAFE Türkiye (TAFETR), TAFENSW ile yaptığı çok özel işbirliğiyle, Türkiye’ deki işverenlerce oldukça yüksek oranda talep edilen kursları, eğitim programlarını sizlere sunmaktadır. Yüzyıllık eğitim ve öğretim hizmeti deneyimimizle, TAFENSW ‘in ingilizce ve bazı aranan meslek programlarını aynı kalite ve özenle siz öğrencilerimize Türkiye’de sunmaktayız.

TAFE Türkiye kurslarını başarı ile bitiren öğrencilerimiz Avustralya’da TAFENSW’in verdiği aynı diplomaları almaya hak kazanmaktadır. Sadece bununla kalmayıp TAFENSW’in anlaşmalı olduğu tüm üniversite ve kurumlara doğrudan geçiş hakkı olup TAFE Türkiye’de yaptığı eğitimler için bazı derslerden muafiyet almaktadır. Bu yapılacak kurs ve sonrasında gidilecek üniversite programlarına göre değişiklikler içermektedir. TAFETR kursları pratik, siz öğrencilerimizi çalışmaya hazırlayan, kalitesi en yüksek düzeyde olan kurslardır. Eğitmenlerimiz alanlarında yüksek düzeyde bilgili ve uygulamalı, endüstriyel alanlarda deneyimlidir.

TAFETRUNI-worldTürk öğrenciler önlisans progrmalarına devam edebilir ve bu kursların sonunda başarılı olduktan sonra doğrudan işyerleri için başvurularında işlerine yarayacak donanıma sahip olacakları geniş çaplı eğitim programlarına katılabilir ya da bağlantılı olduğumuz çeşitli Avustralya TAFE okulları ve üniversitelerine geçiş yapabilirler.

Bu yolla, yanlızca az para ve zaman harcayarak yeterlilikler edinmekle kalmayıp ayrıca bu yeterliliklerin eğitimini alıştığınız sosyal ve aile çevreniz içinde alacaksınız.

Bir çok TAFETR kursları uluslararası düzeyde tanınmaktadır. Bu kursların eğitimi Avustralya’ nın güvenli, uygun ve sıcakkanlı atmosferi olan bölgelerinde gerçekleştirilmektedir.

Neden TAFE Türkiye (TAFETR) ?

TAFETR Türkiye’ de TAFENSW in offshore kampüsü olan TAFETR, öğrencilerine deneyimli öğretim üyeleriyle Avustralya’ daki kursların aynısını sunmakta ve Avustralya da verilen diploma ve mezuniyet belgelerinin aynısını vermektedir. Bu doğrultuda öğrenciler Avustralya dahil olmak üzere uluslararası düzeyde geçerli diploma ve yetki belgelerine sahip olmaktadır.

150260_HigherEd_Degrees for Industry BannerTAFETR öğrencilerin amaçlarına ulaşmalarında, yol gösteren teknolojik donanım, üstün olanaklar, ve esnek programlar sunmaktadır. Çoğu TAFETR kursu uluslararası düzeyde tanınmaktadır. TAFETR de alacağınız eğitimden sonra eğitiminize Avustralya’ da devam etmek isterseniz, bu eğitim Avustralya’nın en güvenli, emniyetli ve dosthane ortamında sunulmaktadır.

120 yılı aşan eğitim geçmişiyle, eyaletler çapına dağılmış devlet destekli eğitim ağıyla, 120 den fazla kampüs ve 1200 den fazla eğitim programlarıyla, 500 000 binden fazla öğrencisi ve 50000 eğitimcisi ile TAFENSW Güney Yarım küredeki en geniş kurumsal ağa sahip, mesleki eğitim ve öğretim kuruluşudur. Bir devlet kuruluşu olarak TAFENSW eğitimi kalite garantisi ile itibarlı ve kabul gören bir eğitimdir.

 

Teknik ve İleri Eğitim için TAFE standartları

Türk öğrencilerine ek olarak, uluslararası öğrenciler, uluslararası düzeyde tanınmakta olan Avustralya diploma ve yeterlilik belgelerini almak için TAFETR’ ye kayıt yaptırıp, eğitimlerina başlayabilirler. Uluslararası öğrenciler ingilizce öğrenebilir ve Avustralya’daki partner TAFE ler ve Üniversitelere kayıt yaptırabilirler.

TAFETR mezunları burada, Avustralya’da ve kendi ülkelerinde tatminkar ve başarılı kariyer olanaklarına sahip olurlar.

download (27)

Dünya Standartlarında Eğitim

İşverenler TAFETR diplomalı eleman aramaktadır çünkü mezunlarımızın ilgili meslek alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip olduklarını bilirler. Yüksek düzeyde eğitim ve öğretim sunan bir kurum olarak oldukça itibarlı bir konuma sahibiz.

TAFE Türkiye Çok Daha Ekonomik

TAFE Türkiye’de eğitim almanız oldukça ekonomik olacaktır.

Avustralya’da okul ve yaşam masrafları Amerika ve İngiltere gibi ingilizce konuşan diğer ülkelerden daha düşük olmasına rağmen Türkiye’ de alacağınız TAFE eğitimi ailenizle yada kendi başınıza kalsanız bile oldukça düşük düzeyde kalmaktadır. Eğitim masraflarınız Amerika ve İngiltere ye bir yana bırakın Avustralya yla bile kıyaslandığında çok daha düşük olacaktır.

Pathways-to-Uni-Circle
TAFETR ile eğitiminize başlayabilir ve iki yıl sonra alacağınız önlisans diplomanızla uluslararası önlisans diplomanız olduğu gibi istediğiniz iş çevresinde iş bulma için gerekli becerilere sahip olabilirsiniz. Bir çok öğrencimiz düşük okul ücretleri ve yaşam giderlerinin yarattığı avantajla TAFE okullarına kayıt yaptırarak en az bir yıl sonra yarı-profesyonel düzeyde ingilizce bilen, mesleğindeki gelişmeleri direl olarak talkip edebilen ve bu nedenlerle de iş bulabilecek beceri ve donanıma sahip olduklarını belgeleyen sertifikalara sahip olmaktadır.

Üniversitelere Garantili Giriş

download (35)TAFE TR ile Ön Lisans/Diploma eğitimini tamamladıktan sonra, Avustralyanın önde gelen TAFE ve üniversitelerinde lisans derecesini almak üzere doğrudan kayıt olma hakkına sahip oluyorsunuz hem de Türkiye de aldığınız eğitimden muaf olarak bir çok bölüm için 2 yıl daha okuyup Üniversite eğitimini tamamlayabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

İngilizce’yi Sahibinden Öğrenin

Artık günümüzde hangi alanda olursa olsun, mesleğinizde iyi olmak istiyorsanız gelişmeleri çok yakında takip edebilmelisiniz. Bu nedenle de İngilizce’ ye hakim olmalısınız. TAFE TR okullarında ingilizce dil becerilerinizi samimi ve destekleyici Avustralyalı öğretim üyelerimizle geliştirme olanağına sahip olacak, İngilizceyi anadili İngilizce olan deneyimli ve lisanslı öğretim üyelerimizden öğreneceksiniz.

 

Öğrenci Destek hizmetleri

TAFETR eğitiminiz süresince ek yardım ihtiyacı olan öğrencilerimize kişisel ve akademik destek sunulmaktadır. Avustralya’da veya Türkiye’ de TAFE eğitimi almak üzere kayıt olan tüm yeni öğrencilerimize oryantasyon hizmeti sunulmaktadır.

TAFE Kaliteli Eğitim Sunar…

TAFETR de herhangi bir eğitim programına kayıt yaptırdığınızda en üst standarta sahip bir eğitim programını seçtiğinizi bilmelisiniz. Nitekim TAFE Türkiye yerleşkelerini de içeren TAFENSW kurumları uluslararası öğrencilerin yüksek standartlarda eğitim almalarını garantileyen Avustralya hükümet kanunlarına şart koştuğu gereklilikleri yerine getirmek zorundadır.

Avustralya eğitim ve öğretim sistemi kapsamlı, kaliteli tanınma garantisi ile uluslararası eğitim verme koşullarını sağlamaktadır. TAFENSW kaliteli eğitim çerçevesi aşağıdakileri kapsamaktadır: