Avustralya’da Eğitim, Staj ve Göçmenlik

| May 5, 2016 | 0 Comments

Artık Avustralya’daki tüm üniversitelere, TAFE lere ve İngilizce Eğitim veren kurumlara TAFE Türkiye aracığıyla kayıt olabileceksiniz. TAFE Türkiye, International Education Agency – Australia (Avustralya Uluslarası Eğitim Ajansı)  ile Türk öğrenci ve profesyonellerine TAFE Türkiye Ofislerinden eğitim, staj, çift diploma ve göçmenlik alanlarında hizmet alabileceksiniz.

Sadece en iyi ve kaliteli okulları sizlere sunmakla kalmayıp, sizlere hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalışan Avustralya Uluslarası Eğitim Ajansı ile yaptığımız işbirliğiyle, EN EKONOMİK ŞEKİLDE Avustralya’da okumanız konusunda da size yardımcı olmaya kararlı. Bu konu da da İDDİALIYIZ !!!! Herhangi bir okul yada kurumda aldığınız Kabul Mektubunuzu getirin size aynı okulu daha uygun fiyatla sunalım. Sözgelimi kısa bir süre içinde sadece Türk öğrencilere yönelik PROMOSYONLARIMIZI kaçırmayın deriz.

 

ARTIK Sadece Eğitiminiz için değil, Avustralya’da Kariyeriniz ve AVUSTRALYA’YA GÖÇ konusunda da Avustralya Uluslarası Eğitim Ajansı Türkiye Ofislerinden servis alabileceksiniz. Hizmette sınır tanımayan Avustralya Uluslarası Eğitim Ajansı, AVUSTRALYA’YA GÖÇ konusunda uzman ve yasal olarak yetkili Göçmen Ajanslarımızla ( (Migration Agent – MARN:0960690, Qualified Education Agent Counsellors QEAC number: C102) Avustralya’ya Göç konusunda çalışma için The Office of the Migration Agents Registration Authority (MARA) tarafında yetkilendirilmiş ) ile birlikte çalışarak, Türkiye Ofislerinden göç başvuru servisine başlamıştır.

EĞİTİM, ÇALIŞMA ya da GÖÇ KONUSUNDA KARARLIYSANIZ

AVUSTRALYA’YA GELMENİZ İÇİN

Avustralya Uluslarası Eğitim Ajansı ile çalışmanız için

Birçok nedeniniz var ;

 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı, Avustralya’da eğitim gören öğrencilere en iyi destek ve servis veren eğitim ajansıdır.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı, Avustralya’da en çok eğitim kurumuna kayıt sağlayan eğitim ajansıdır.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı Avustralya’da verilen kurslar ve eğitim kurumları hakkında en kapsamlı, doyurucu ve güncel bilgileri sağlamaktadır.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı Avustralya’da okumak isteyen öğrencilere doğru seçim yapabilmeleri için profesyonel,dengeli ve tarafsız bilgiler sunmaktadır.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı Avustralya’da okumak isteyen öğrencilere her alanda;
  • İngilizce dil eğitimi,
  • Üniversite de lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi,
  • TAFE kolejlerinde Meslek eğitimi,
  • Devlet ve Özel liselerinde eğitim,
  • Study abroad, Semi-Pair,
  • Paralı Staj ve Parasız Staj programlarına kayıt işlemlerini sağlamaktadır.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı, Avustralya’da okumak isteyen öğrencilere kalacak yer ayarlanması, öğrenci vizesi alınması ve Avustralya’dayken uzatılması gibi Avustralya’dayken yardıma ihtiyacınız olacak birçok alanda yardımcı olmaktadır.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı, Avustralya’da okumak isteyen öğrencilerin sadece ilk kayıtları oldukları olduğu zaman değil tüm eğitimleri boyunca yanlarında danışabilecekleri bir kurumdur.

HEM TÜRKİYE DE, HEM AVUSTRALYA’DA SİZİNLEYİZ.

 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı, eğitimleri sonunda Avustralya’da sürekli kalmak konusunda da yasal olarak yetkili Avustralyalı bir kurum olarak göçmenlik konusunda da danışabilecekleri bir kurumdur.

 • Avustralya’da Eğitim konusunda uzmanlaşan Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı’nın merkez ofisi Sydney’dedir. Ayrıca Türkiye’de İstanbul, Ankara’da ofislerimiz yanında birçok ülkede ofislerimiz bulunmaktadır.
 • Hedeflerimiz daha çok Türk öğrencinin çok kültürlü Avustralya toplumu içinde eğitimlerini yapabilmeleri için Avustralya eğitim kurumlarının Türkiye’de tanıtımlarına yardımcı olmak ve Avustralya’nın eğitim ve çalışma olanaklarından daha çok Türk öğrencinin yararlanmasını sağlamaktır.
 • Böylece hem Avustralya’da yaşayan Türkiyeli toplumun gelen öğrencilerin etkileriyle değişimine katkıda bulunmayı, hem de çok kültürlü bir ortamda verilen eğitim ile akademik eğitimin yanında kişisel olarakta daha esnek, hoşgörülü, değişime ve dünyaya daha açık bireyleri yetişmesine katkıda bulunmayı düşünmektedir.
 • Hem Avustralya’da, hem de Türkiye’de gerekli ilişkilerin ve eğitim kurumlarının oluşturulmasına sağlayıp, eğitim kalitesi iyi ama aynı zamanda ekonomik olarak uygun eğitim-öğrenim olanaklarının yaratılması ve bu olanakların daha çok hem Türkiye deki hem de Avustralya’daki Türk öğrenciler tarafından yaygın olarak kullanılmasını sağlayarak gençlerimizi eğitimini destek sağlayan uluslararası düzeyde bir eğitim ajansı olmak.
 • Avustralya Uluslararası Eğitim Ajansı (International Education Agency-Australia (IEA-A) Uluslarası öğrencilerin Avustralya’da eğitim ve göçmenlik amaçlarına ulaşmalarında yardımcı olmak için bilgilendirici ve özenli bir danışmanlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

 

Üstün Eğitim Standartları

Uluslararası düzeyde tanınan eğitim ve meslek edinme kursları ile Avustralya eğitim sistemi dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Bu kaliteli eğitime ek olarak, öğrencilerin Avustralya’da yaşama deneyimleri ve bu deneyimlerden elde ettikleri kazanımlar, dünyanın neresinde olursa olsun işverenlere verilecek özgeçmişle ilgili belgede de yer alacak, işvereni etkilemede son derece onemli rol oynayacaktır.

Yüksek öğrenimde uygulanan yasalar ve yönetmelikler Avustralya’da eğitim sektörünü düzenlemekte ve öğrencilerin haklarını korumaktadır.

Öğrencilerin Avustralya’da kalış süreleri içinde onlara her alanda yardımcı olacak çok sayıda destek grupları bulunmaktadı.

Avustralya'da eğitim
Ekonomik Bir Eğitim

Araştırmalar, Avustralya’nın ABD ve İngiltere’ye göre çok daha düşük olan yaşam giderleri ve eğitim ücretleri ile nitelikli yurtdışı eğitiminin en ucuza malolduğu ülkelerden biri olduğunu göstermektedir. Avustralya’da eğitim ücretleri ve diğer giderlerin artacağı yolundaki öngörüler gerçek değildir. Nüfusunun azlığına karşın, Avustralya İngilizce konuşulan ülkeler arasında yurtdışından gelen öğrenci sayısının en fazla olduğu üçüncü ülke konumundadır.
Eğitim ücretlerinin Amerika ve İngiltere ile karşılaştırıldığında oldukça ucuz ve Türkiye’deki özel üniversitelerle aynı olduğu göz önüne alındığında, Avustralya’da eğitim masraflarının karşılanabilir olduğu görülmektedir.

Category: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *